Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Gogolinek - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Stronno

Stronno(Gogolinek + 16 km)

116 500 zł1 165 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Stronnie, koło Zalewu Koronowskiego. Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Stronno, około 24km od Bydgoszczy. Działka jest płaska, prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żurczyn

Żurczyn(Gogolinek + 19 km)

229 000 zł3 580 m² 63,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Na sprzedaż działki budowlane w Żurczynie w gminie Szubin, 20 minut od centrum Bydgoszczy. Prawomocne, bezterminowe warunki zabudowy na 3 domy na każdej działce. Przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński(Gogolinek + 19 km)

175 000 zł1 034 m² 169,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 1034m2 Cicha spokojna okolica. Dogodny dojazd do Bydgoszczy Działka płaska , bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sucha

Sucha(Gogolinek + 22 km)

68 000 zł972 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 972m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Sucha, gm. Lubiewo, pow. tucholski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Niwy

Niwy(Gogolinek + 18 km)

412 500 zł1 250 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż pięknie usytuowana działka na pograniczu Osielska i Niw, o powierzchni 1250m 2. Działka ustawna o wymiarach: front 35m x długość 34m. Media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Swobodna

Stronno(Gogolinek + 16 km)

99 000 zł1 075 m² 92,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas działka mieszkaniowa z wz o powierzchni 1 075 m2 położona na skraju lasu, dookoła pola i łąki. W pobliżu jezioro Lipkusz (6 minut). Piękne miejsce do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Serock

Serock(Gogolinek + 20 km)

100 000 zł1 839 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczej okolicy Okazja! Działka o pow. 1839 m2 usytuowana w Serocku w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Dobra lokalizacja blisko szkoły , sklepów, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żołędowo

Żołędowo(Gogolinek + 15 km)

420 000 zł3 002 m² 139,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Żołędowo, działka Z warunkami zabudowy. Powierzchnia 3002 m2. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pawłówek

Pawłówek(Gogolinek + 11 km)

258 060 zł1 122 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne Działki objęta mpzp! Okolica otoczona lasem Posiadam w ofercie łącznie 10 działek w tej lokalizacji. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Gogolinek

Gogolinek,kujawsko-pomorskie

240 000 zł6 430 m² 37,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 6430 m , położona w centrum malowniczej miejscowości Gogolinek, zaledwie 7 km od zjazdu Opławiec z bydgoskiej obwodnicy S5 (węzeł Tryszczyn, zjazd.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij